Paylas

Kurumsal

Kurumsal

Zeysi Cam Türkiye’de Cam Sanayinde 30 yılı aşkın tecrübesiyle faaliyet göstermekte olup sektörün lider firmaları arasında bulunmaktadır. Zeysi cam başarısının, en değerli varlığı olarak gördüğü çalışanlarına bağlı olduğuna inanmaktadır. Sürekli gelişen üretim gücü, yüksek itibarlı markası ve üstün ürün kalitesi ile gelişmeye ve geliştirmeye devam etmektedir Zeysi Cam kaliteli, inovatif ve çevre dostu üretim anlayışı ile sektörde gelişimini sürdürmektedir.

1990 yılında Zeynel Mert, Süleyman Yazıcı ve İbrahim Özel tarafından kurulan Başkent Cam, aktif satış politikası ve üretim ağını genişleterek 1995 yılında Zeysi Cam fabrikasını hayata geçirmiştir. Günden güne artan üretim potansiyeli ile Türkiye de mimari cam sektörüne katkıda bulunmaktadır.

2004 yılında Şişecam ve Guardian “Yetkili Satıcı” sı olmuştur. Mimari cam sektöründeki gelişmeleri ve yenilikleri izleyerek gelişimini sürdürmüştür. Genç ve dinamik personelleri, sistematik üretim ağı İç Anadolu bölgesinin ihtiyaçlarını karşılamayı başarmıştır. Güvenlik camı üretimi ile Türkiye’de cam sanayinin gelişmesine öncülük etmiştir.

2016 yılında 25.000 m2 kapalı alanda üretim potansiyeline sahip Zeysi Cam, 350 kişilik uzman personeli ile Ankara’da faaliyetine devam etmektedir. Geliştirilen makine parkuru ve Ar-Ge çalışmaları ile her geçen gün kalitesini artıran Zeysi Cam global vizyon anlayışı ile büyümeye devam etmiştir.

Günümüzde kullandığı teknolojik cam makineleri ve kusursuz üretim hattı ile Avrupa’ya cam ihracatı yapmaktadır. 12 Farklı Ülkeye ihracat yapan Zeysi Cam İmza niteliğindeki projelerine devam etmektedir. ISICAM, Lamine cam ve Temperli cam üretiminde yüksek kapasiteye ulaşmış olup, yıllık 400.000 m2 ISICAM , 150.000 m2 Lamine cam ve 1.700.000 m2 Temperli cam üretimi yapmaktadır. Zeysi Cam Pazar piyasalarında 22 Mılyon Dolar ciro seviyesine ulaşmıştır. Geniş ürün yelpazesi ve sürekli gelişen üretim hattı ile ticaret hacmini geliştirmeye devam etmektedir.

1

Kalite Belgeleri